|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters BLUE
|
Brad Stokes, Heath Collie, Hayden Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Dillon Newbiggin, Jeff Lemarseny, Tim Peach
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Nathan Croal, Paul Tatham, Luke Michael
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Callum Neilson, Adam Bloomfield, Brodie Holmes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Byron Bay SLSC |
Byron Bay B
|
Dan Mccabe, Greg Mccabe, Aaron Rodgers
|
Race 1 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Cameron Pocock, Christopher Maynard, Daniel Cowper
|
Race 1 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Russall Cooper, Trent Robinson, Justin Randall
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Brenton Myatt, Tim Bird, Leon Hay
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Peter Dorries, Dane Sloss, Jacob Clear
|
Race 2 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy C
|
Ross Chaffer, Scott Austin, Matthew Gittoes
|
Race 2 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Richard Von, Sam Hamilton, Ken Wallace
|
Race 2 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Scott Tierney, Sean Mcgee, Mark Graham
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra RED
|
Steve Vermey, Anthony Armstrong, Blake Francis
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Greg Miller, Ben Allen, Downie Langthorne
|
Race 2 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Micheal Watson, Heath Wright, Scott Gamble
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
William Bird, Daniel Carruthers, Thomas Trembath
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Nicholas Crilly, Tate Smith, Shannon Eckstein
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Ben Allen, Clint Robinson, Kirk Jarrott
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Manly A
|
Murray Stewart, Blake Ballard, Anthony Vieceli
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Josh Blair, Shane Blair, Greg Tobin
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Peter Scott, Andrew Hatcher, Dean Little
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Bruce Taylor, Brad Rodgers, Shaun Spencer
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Peter Yopp, Kurt Tutt, Anthony Barchard
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Wade Krieger, Beau O, Luke Nisbet
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Nathan Steiner, Tony Schumacher, Nathan Smith
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Jamie Booth, David Rhodes, Glen Murray
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Will Penney, Nick Muhlebach, David Strahan
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Steven Meredith, Nathan Day, Brett Monaghan
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Dan Humble, Dean Beament, Reece Baker
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay FSS
|
Trent Goulding, Russel Fox, Soren Luckins
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Peter Leaversuch, John Lishman, Brendan Sarson
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED
|
Nick Holt, Damien Daley, Brad Gaul
|
Race 2 |
0 |
|